Zapowiedzi wydarzeń

Koncert zespołu The Lollipops

25 października 2014 r., w Klubie Amnezja, przy ulicy Żołnierskiej 16C w Olsztynie odbędzie się koncert zespołu The Lollipops.Koncerty olsztyńskiej grupy to wybuchowa mieszanka rock’n’rollowej werwy, filmowego klimatu i psychodelicznych odskoków. Wszystko to podane w gęstej atmosferze gitarowego zgiełku, pulsującego basu i mocnych bębnów, okraszonych śpiewem charyzmatycznej wokalistki Kasi Staszko.

Jest to mocna pozycja dla wszystkich fanów takich artystów jak PJ Harvey, Nick Cave czy Queens Of The Stone Age.
Zespół debiutował w 2011 r. albumem „Hold!”, z którego pochodzi szerzej znany singiel pt. „Good Girl”. Album wyraźnie odwoływał się do gitarowego grania w stylu lat ‘50 i ’60 i zdobył ogromne uznanie wśród krytyków i słuchaczy.

W 2014 r. pojawił się drugi album pt. „Miniatures”, na którym zespół pokazał się z bardziej emocjonalnej strony. Jest na nim mniej przebojowych piosenek, ale poprzez umiejętne wyważenie hałasu i spokoju jednocześnie on głębiej wciąga
słuchacza.

W wersji koncertowej te utwory zyskują jeszcze więcej, kiedy widzimy piątkę muzyków na scenie, w obłokach dymu, porozumiewających się niemalże bez słowa i czerpiąc wyraźną frajdę z grania przed publicznością.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Bilety w cenie 15 zł.

Więcej o zespole:
facebook: www.facebook.com/thelollipopsPL
strona internetowa: www.thelollipops.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*