26-latek zatrzymany z narkotykami podczas kontroli drogowej

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. KMP Olsztyn

Wczoraj (21.08.2019) policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie na ulicy Mochnackiego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Fiat Punto. Podczas legitymowania kierowca zachowywał się nerwowo, czym wzbudził zainteresowanie funkcjonariuszy. W pewnym momencie mężczyzna próbował pieszo uciec z miejsca kontroli, co uniemożliwili mu policjanci.

W trakcie przeszukania został znaleziony u 26-latka woreczek strunowy z zawartością 20 tabletek koloru fioletowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to mefedron. Zabezpieczone substancje zostały przekazane do dalszych badań. W trakcie kontroli policjanci ustali również, że mężczyzna kierował samochodem będąc po użyciu alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

26-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem po użyciu alkoholu.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Facebook Comments

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Śmiertelny wypadek na trasie Ryn-Wejdyki

Do wypadku doszło na trasie Ryn-Wejdyki. Volkswagen bus