WiadomościZapowiedzi wydarzeń

16 artysta tegorocznej Kortowiady – Molesta Ewenement

Do Kortowiady, czyli Juwenaliów Olsztyńskich, pozostały zaledwie 3 tygodnie i do tej pory wydawało się, zgodnie zresztą z informacjami od organizatorów, że odkryto wszystkie karty w kwestii artystów, którzy wystąpią na Plaży Kortowskiej. Okazuje się jednak, że przygotowywano niespodziankę dla uczestników – do składu tegorocznej Kortowiady dołącza Molesta Ewenement.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich grup hip-hopowych funkcjonująca na polskiej scenie muzycznej już od 1995 roku. Ich pierwszy album studyjny, „Skandal” wydany w 1998 roku, spotkał się z pozytywnym odbiorem ze strony słuchaczy i raczkującego wówczas środowiska hip-hopowego i do dziś jest postrzegany jako jeden z najważniejszych w polskim rapie. Na kortowiadowej scenie wystąpi Wilku, Pelson, Włodi oraz Vienio! Ich koncert zaplanowano na kortowiadowy czwartek, 25 maja.

Łącznie na Plaży Kortowskiej wystąpi więc 16 artystów: Oki, Michał Szczygieł, Gibbs, Błażej Król, Igo, Kult, Sarius, Ralph Kaminski, bryska, Białas, Julia Rocka, Mrozu, Enej, Zalia, White 2115 oraz Molesta Ewenement!

Ponadto poinformowano już o wielu wydarzeniach towarzyszących, w których wziąć udział podczas 62. Kortowiady będą mogli zarówno studenci, jak i pozostali uczestnicy. Szczegółowe informacje na ich temat dostępne są na oficjalnej stronie internetowej olsztyńskich juwenaliów: https://kortowiada.pl/wydarzenia-towarzyszace/. Tam także dostępne są bilety oraz karnety na nadchodzące wydarzenie: www.bilety.kortowiada.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*