10K Run Series – nowe zawody biegowe w Olsztynie!

- Kategoria: Sport
0

fot. mat. prasowe labosport.pl

Elemental Tri Series rośnie w siłę! W tym roku oprócz udziału w zawodach triathlonowych organizatorzy cyklu, firma Labosport Polska, zapraszają również startu w biegach na dystansie 10 km! Zawody 10K Run Series odbędą się podczas edycji Elemental Tri Series w Olsztynie (14 maja).

10K Run Series to propozycja dla osób, które preferują imprezy biegowe i z różnych powodów nie startują w triathlonie. Trasy zawodów będą szybkie oraz z atestem PZLA, na pokonanie których będzie ustawiony limit czasu 1 godzina i 30 minut. Dla biegaczy mamy przygotowanych po 300 pakietów startowych – powiedział Filip Szołowski, organizator zawodów z Labosport Polska.

Trasa zawodów 10K Run Series Olsztyn prowadzić będzie ulicami Kapitańską, Sielską, Lotniczą, ponownie Sielską, al. Roberta Schumana do ronda Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, gdzie nastąpi nawrót na al. Schumana i ul. Sielską. Start i meta zlokalizowane będą na ulicy Kapitańskiej. Bieg rozpocznie się od godzinie 9:00, tuż przed zawodami triathlonowymi.

Dodanie zawodów biegowych do naszego cyklu, to ukłon także w stronę osób towarzyszących triathlonistom – dodał Szołowski.

Zapisy na zawody biegowe 10K Run Series już się rozpoczęły. Aby zarejestrować się na imprezę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie cyklu: www.triathlonseries.pl.

Bieg 10K Run Series jest częścią akcji Olsztyn Biega.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

W rezerwacie Kwiecewo znaleziono śnięte ryby

Polski Związek Wędkarski z Olsztyna poinformował w swoich