Zwycięstwa zawodników Arrachion MMA Olsztyn podczas gali KSW 23

Zwycięstwa zawodników Arrachion MMA Olsztyn podczas gali KSW 23

- Kategoria: Sport, Sporty walki
0

mma

Podczas sobotniej gali KSW 23, która odbyła się w gdańskiej Ergo Arenie, zaprezentowali się dwaj zawodnicy Arrachion MMA Olsztyn – Memed Khalidov i Aslambek Saidov. Obaj efektownie pokonali swoich przeciwników.
Rywalem Mameda Khalidova był Melvin Manhoef. Najlepszy polski średni Mamed Khalidow bez problemów poradził sobie  z „holenderskim królem nokautu”. Czeczen z polskim obywatelstwem przez pierwsze kilkadziesiąt sekund zdecydował się toczyć walkę w stójce . Po paru szybkich wymianach i kilku kontrach Khalidov zastosował duszenie, z którego Manhoef nie zdołał się wyrwać i zasygnalizował  sędziemu, że chce poddać walkę.

Drugi zawodnik Arrachionu  MMA Olsztyn Aslambek Saidov zmierzył się z  Benem Lagmanem Przez całą walkę dominował Saidov. Od samego początku kontrolował  walkę, próbując zakładać „Bad Newsowi” kolejne dźwignie, które Amerykanin jednak zrywał. Początek drugiej odsłony to bardzo wyrównana walka obu zawodników. W dziesiątej minucie walki Saidovowi udało się po raz kolejny sprowadzić rywala do parteru, gdzie tym razem skutecznie założył dźwignię na łokieć, którą Lagman był zmuszony odklepać.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

825 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 16 nowych zachorowań na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (14.08) o 825 nowych