Znani są już pierwsi artyści 6. Olsztyn Green Festivalu

Znani są już pierwsi artyści 6. Olsztyn Green Festivalu

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Paweł Domagała i Krzysztof Zalewski – to pierwsze nazwiska, jakie pojawiają się na plakatach tegorocznego Olsztyn Green Festival. Wydarzenie w połowie drugiego miesiąca wakacji nad Jeziorem Ukiel.

Olsztyn Green Festival w tym roku się rozrasta. Trzy dni grania na już trzech scenach – to bez wątpienia powód do dumy i radości. Impreza cieszy się bowiem coraz większą popularnością wśród mieszkańców stolicy regionu i przyjezdnych.

– Wykupione do zera bilety, z których część została sprzedana jeszcze przed podaniem informacji, jacy wykonawcy wystąpią oraz połowa widowni przyjeżdżająca z Polski mówią same za siebie – przyznaje prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz. – Dlatego warto było poszerzyć tę największą imprezę o dodatkowy dzień. A skoro tak, to musimy pomyśleć też o festiwalowym campingu. Mam nadzieję, że od tego roku to będzie również stały element festiwalu.

Co ważne – znane są już pierwsze nazwiska i projekty, jakie pojawią się na Greenowych scenach. Publiczność będzie bawić się wespół z Krzysztofem Zalewskim, który gościł już w Olsztynie przy okazji festiwalu oraz z Pawłem Domagałą, dla którego to będzie debiut na scenie nad jez. Ukiel. Pierwszą grupę artystów, którzy potwierdzili swój udział w OGF uzupełniają PRO8L3M oraz Mery Spolsky.

Trwa sprzedaż drugiej puli karnetów na olsztyński festiwal. Do 31 lipca (lub do wyczerpania tej partii biletów) wejściówki kosztują 175 zł. Można je zamawiać przez Internet. Dzieci do lat 12 i dorośli po 65. roku są zobowiązani do zakupu biletu za złotówkę. Osoby niepełnosprawne z potwierdzoną niepełnosprawnością kupują normalny bilet, a ich opiekun na festiwal wchodzi za darmo.

Olsztyn Green Festival odbędzie się między 15 a 17 sierpnia na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

Strona festiwalu na Facebooku

Bilety: LINK 

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ukradł koparkę i spowodował nią kolizję. Odpowie za krótkotrwałe użycie pojazdu, kolizję i kradzież

Policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Korsze, który bez