Znamy kolejne zespoły, które zagrają na tegorocznej Kortowiadzie

Znamy kolejne zespoły, które zagrają na tegorocznej Kortowiadzie

kortowiada-zapowiedz

Organizatorzy najlepszych w Polsce juwenaliów, czyli olsztyńskiej Kortowiady ujawnili kolejnych artystów. W piątek 20.05 na Górce Kortowskiej wystąpi zespół Hey, a w sobotę 21.05 Golec uOrkiestra.

Kortowiada to doroczne święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz największa impreza masowa w Olsztynie. Od 50 lat odbywa się zawsze w maju na terenie największego kampusu akademickiego w Polsce – Kortowo. Tegoroczne Juwenalia w Olsztynie odbędą się w dniach 18-22 maja.

Jak co roku podczas trwania Kortowiady organizatorzy nie zapominają o koncertach, które odbywają się na Górce Kortowskiej.

Oto dotychczas ogłoszeni artyści:

– Akcent (20.05),
– Grubson (20.05),
– After Party (20.05).
– REMADY i Manu-L (Remady singer) (20.05),
– Lady Pank (20.05),
– Natalia Nykiel (20.05),
– Hey (20.05)
– Łąki Łan (21.05),
– Luxtorpeda (21.05),
– Golec uOrkiesra (21.05).

Szansę na występ podczas najlepszych juwenaliów w Polsce mają również studenci.

Studencki Ajdol poszukiwany!

Wystarczy zgłosić się do konkursu i dzięki temu, mieć niepowtarzalną okazję zaśpiewania dla publiczności na Górce Kortowskiej. Dodatkowo dla finalistów przewidziane są nagrody od partnerów imprezy.

„Ajdol” cieszy się ogromną popularnością i pozwala nie tylko wygrać, ale także pokazać się szerszej publiczności, a co najważniejsze jest to sposób na świetną zabawę i przygodę.

Konkurs składa się z dwóch części:

1. ELIMINACJE: Uczestnicy Konkursu Ajdol wykonują jedną piosenkę a cappella podczas eliminacji. Ich występy oceniać będzie specjalnie powołane do tego zadania Jury.
2. FINAŁY: Zwycięzcy eliminacji powalczą o występ na Górce Kortowskiej. Podczas tej części, uczestnicy do dyspozycji będą mieli akompaniament klawiszowca.

Chcesz wziąć udział? Wystarczy zapoznać się z Regulaminem Konkursu Ajdol 2016, przyjść na eliminacje i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podczas eliminacji decyduje kolejność zgłoszeń!

Najbliższe eliminacje odbędą się 6 kwietnia w Klubie Studenckim RAKOR o godzinie 20.00.

Finał już 20 kwietnia, a nagrodą główną w konkursie jest występ podczas Juwenaliów Olsztyńskich Kortowiada 2016 na Górce Kortowskiej.

Regulamin dostępny na: https://goo.gl/493AOl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

1306 nowych przypadków zakażenia koronawirusem – 15 na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (28.09) o 1306 nowych