Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 czerwca 2019 roku

Zmiany w komunikacji miejskiej od 1 czerwca 2019 roku

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że od 1 czerwca 2019 r. wprowadzone zostaną  zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na liniach nr 107, 126 i 307.

Od 1 czerwca 2019 r. wprowadzone zostają następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

  • utworzony zostanie nowy wariant linii 107. Część kursów w soboty i niedziele realizowanych do tej pory do krańca „Dajtki” wydłużona zostanie do pętli „Słoneczna Polana” przy ul. Sielskiej/Lotniczej – w pobliżu Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego. Docelowo na wydłużonej trasie funkcjonować będzie również przystanek „Aeroklub Warmińsko-Mazurski”.
    UWAGA: w związku z opisanymi powyżej zmianami przesunięciu ulegną godziny odjazdów z krańca „Łuspstych”. Prosimy o zapoznanie się nowymi rozkładami, które dostępne są TUTAJ.
  • linia 126 do końca sierpnia w wybranych kursach w godzinach wieczornych, realizowanych obecnie do krańca „Jagiellońska-Szpital”, wydłużona zostanie do krańca „Jagiellońska-Ogrody”. Zmieniony rozkład jazdy można sprawdzić TUTAJ.
  • wakacyjna linia 307 rozpoczyna kursowanie w soboty i niedziele. Od 24 czerwca linia 307 kursować będzie również w dni robocze. Rozkład jazdy można sprawdzić TUTAJ.
Źródło: ZDZiT w Olsztynie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

236 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. 4 nowe zachorowania w regionie

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano (26.05) o 236