Zmiany na ul. Towarowej

Zmiany na ul. Towarowej

- Kategoria: Wiadomości
0

zmiana-organizacji-ruchu1999038595.jpg

Kolejne zmiany związane z przebudową ul. Towarowej. Układanie ostatniej warstwy asfaltu zacznie się 18 maja (sobota).

Trzy dni mają potrwać prace związane z kolejnym etapem przebudowy ul. Towarowej. W ciągu najbliższego weekendu kierowcy korzystający tej trasy będą korzystać z objazdów, by ominąć obszar robót.

Ul. Leonharda na odcinku od skrzyżowania z Kołobrzeską do Towarowej zostanie zamknięta dla ruchu 18 maja (sobota) o godz. 15:00. Ruch z ul. Towarowej zostanie przekierowany na ul. Dworcową w kierunku miasta oraz od ul. Dworcowej w kierunku Węzła Wschód ul. Towarową od OZGraf. [schemat objazdów]

– Podczas zamknięcia ruchem będą kierować także ręcznie przeszkoleni pracownicy – informuje Jarosław Krzemieniewski z jednostki odpowiedzialnej za inwestycję. – Przywrócenie ruchu w obrębie ul. Leonharda wraz ze skrzyżowaniem z ul. Towarową nastąpi w niedzielę (19 maja) ok. 18:00.

Także 19 maja (niedziela) ok. 15:00 zamknięty zostanie wjazd w ul. Sprzętową od Towarowej. Tak będzie do wczesnego poranka w poniedziałek (20 maja).

Tego samego dnia (20 maja, poniedziałek) ok. 6:00 nastąpi zmiana w organizacji ruchu polegająca na zamknięciu wyjazdu w kierunku węzła Wschód na odcinku od ul. Budowlanej do ul. Bublewicza. Ruch w stronę węzła (kierunek Mrągowo, obwodnica Olsztyna) będzie odbywać się ul. Budowlaną oraz ul. Lubelską do ronda znajdującego się na końcu ul. Lubelskiej (przy węźle Wschód). Przywrócenie ruchu zaplanowano na godziny wieczorne. Wjazd do Olsztyna od strony węzła Wschód będzie odbywać się bez zmian.

Prosimy o zwrócenie uwagi na zmieniające się oznakowanie.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

7. edycja Olsztyn Green Festival w tym roku nie odbędzie się

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował wczoraj na swoim