Zmiana terminu prac drogowych na skrzyżowaniu Pstrowskiego/Dworcowa

Zmiana terminu prac drogowych na skrzyżowaniu Pstrowskiego/Dworcowa

- Kategoria: Wiadomości
0

pstrowskiego

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że w związku z prognozowanymi, niesprzyjającymi warunkami pogodowymi prace związane z układaniem masy bitumicznej na skrzyżowaniu ul. Pstrowskiego z ul. Dworcową zostały przełożone z dnia 10 na 13 lipca 2020 roku.

W poniedziałek (13,07), w związku z zaplanowanymi pracami od godz. 19 czasowo wyłączony z ruchu zostanie wjazd i wyjazd w ul. Dworcową. Wprowadzone zostaną także zmiany (szczegóły poniżej) w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej, które potrwają do końca dnia.

– linia nr 103: skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach – od skrzyżowania Pstrowskiego/Obiegowa/Sikorskiego ulicami: Obiegowa – Żołnierska – Dworcowa i dalej swoją trasą;

– linia nr 120: skierowanie na trasę zmienioną w obu kierunkach – od skrzyżowania Żołnierska/Dworcowa ulicami: Żołnierska – Wyszyńskiego – Synów Pułku i dalej swoją trasą.

W związku z trasami objazdowymi, w dniu 13 lipca 2020 roku od około godz. 19 zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanku „Szpital Dziecięcy” przy ul. Dworcowej w kierunku ul. Pstrowskiego oraz zespołu przystanków „Pstrowskiego-Dworcowa” zlokalizowanych przy ul. Dworcowej i Pstrowskiego. Ponadto, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu przystanków zlokalizowanych na trasach objazdowych wzdłuż ul. Żołnierskiej, ul. Wyszyńskiego oraz ul. Obiegowej.
Zgodnie z harmonogramem prac, od początku dnia 14 lipca 2020 roku, autobusy kursujące na liniach dziennych nr 103 i 120 powrócą na swoje trasy podstawowe.
Źródło: ZDZiT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

24-latek odpowie za uprawę konopi oraz posiadanie znacznej ilości środków odurzających

Olsztyńscy policjanci zatrzymani kolejnego mężczyznę podejrzewanego o przestępstwa