Zmiana pracy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z ul. Brzozową oraz ul. Kościuszki z ul. Reja

Zmiana pracy sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z ul. Brzozową oraz ul. Kościuszki z ul. Reja

- Kategoria: Wiadomości
0

sygnalizacja-swietlna.jpg

W poniedziałek (8 lipca) zmieni się praca sygnalizacji na dwóch skrzyżowaniach w Olsztynie, tj.  skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z ul. Brzozową oraz ul. Kościuszki z ul. Reja.

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że od dnia 8 lipca 2019 roku (poniedziałek), od godz 6.00, na skrzyżowaniu ul. Bałtyckiej z ul. Brzozową funkcjonować będzie nowy program sygnalizacji świetlnej. Zmiana ta zezwoli na kolizyjne uruchomienie obu wlotów ul. Brzozowej w jednej fazie (kierowcy z obu wlotów otrzymają zielone światło).

Ponadto tego samego dnia od godz. 6.00, zmiana programu sygnalizacji świetlnej obejmie także skrzyżowanie ul. Kościuszki z ul. Reja. Zmiana ta zezwoli na kolizyjne uruchomienie strzałki warunkowej „w prawo” z ul. Reja. Ponadto obowiązywać będzie nowa organizacja ruchu umożliwiająca jazdę na wprost z dwóch pasów ul. Kościuszki od strony al. Piłsudskiego.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Remont linii kolejowej na odcinku Olsztyn – Gutkowo – Dobre Miasto

Zarząd województwa zdecydował o dofinansowaniu 189 mln zł