Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów

- Kategoria: Wiadomości
0

partyzantow-2019

Wykonawca robót informuje, że dnia 23.05.2019 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Partyzantów i pobliskich ulicach.

Na potrzeby robót wykończeniowych na ul. Kajki w pierwszym etapie (2 tygodnie) zostanie wyłączona z ruchu połowa ulic od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Dąbrowszczaków. Ruch będzie odbywać się dwukierunkowo. W drugim etapie (2 tygodnie) zostanie wyłączona druga połowa ul. Kajki od skrzyżowania z ul. Partyzantów do skrzyżowania z ul. Dąbrowszczaków. Ruch na tym odcinku odbywać się będzie jednokierunkowo. Możliwy będzie przejazd z ul. Partyzantów do ul. Kruka.

Ponadto na potrzeby robót wykończeniowych wyspy kanalizującej na wjeździe na Rondo Bema zostanie wytyczone tymczasowe przejście dla pieszych na ul. Partyzantów. Wjazd na rondo Bema z ul. Partyzantów możliwy będzie tylko z prawego pasa.

Dnia 24.05.2019 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu odcinka ul. 1 Maja od ul. Partyzantów w kierunku tunelu. Dojazd do posesji wytyczony zostanie przez parking KWP w Olsztynie.

Źródło: bezpieczny.olsztyn.eu

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Pobił 55-latka, wrzucił go do bagażnika, a następnie utopił w stawie. Usłyszał zarzut zabójstwa

Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Biała Piska podejrzanego