Zmiana organizacji ruchu na trasie Olsztyn – Wójtowo

Zmiana organizacji ruchu na trasie Olsztyn – Wójtowo

- Kategoria: Wiadomości
0

utrudnienia-olsztyn-wojtowo

Wykonawca zadania „Budowa S52 Olsztyn – Olsztynek na odc. Olsztyn Wschód-Olsztyn Południe” informuje, że w dniu 25.06.2019r planuje wykonać prace z zakresu oznakowania pionowego.

Wykonawca budowy obwodnicy Olsztyna informuje, że 25.06.2019 r. (wtorek) będzie wykonywał montaż wielkogabarytowych tablic docelowego oznakowania pionowego na jezdni lewej odcinka drogi DK16 Olsztyn – Wójtowo.

Na czas prac zostanie w godzinach 11.00 – 14.30 zamknięta lewa jezdnia drogi (ruch w kierunku Olsztyna). Ruch z drogi krajowej będzie skierowany na drogę dojazdową DL55 na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Wójtowie i prowadzony będzie do ronda na węźle Olsztyn Wschód. Pojazdy z ronda będą mogły zjechać na obwodnicę korzystając z węzła bądź wjechać do Olsztyna na ul. Lubelską lub ul. Bublewicza.

W trakcie prowadzenia robót w miejscu przekierowania ruchu na DL55 będzie ustawiona tablica zamykająca U-26a wraz z uprawnioną osobą do kierowania ruchem. Ruch na jezdni prawej (w kierunku Barczewa) pozostaje bez zmian i utrudnień.

Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

 

Źródło: GDDKiA

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Remont linii kolejowej na odcinku Olsztyn – Gutkowo – Dobre Miasto

Zarząd województwa zdecydował o dofinansowaniu 189 mln zł