Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów i rondzie Bema

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów i rondzie Bema

- Kategoria: Wiadomości
0

partyzantow23

W nocy piątku na sobotę (9/10 lutego) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów, na przebudowywanym odcinku od skrzyżowania z ul. Lanca do pl. Bema.

W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji ulicy Partyzantów, w nocy piątku na sobotę (9/10 lutego) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany wiążą się zamknięciem ul. Partyzantów od ul. Lanca do Placu Bema (możliwy będzie jedynie dostęp do posesji) oraz udostępnieniem kierowcom jednokierunkowego przejazdu z ronda Bema w ulicę Kopernika.

Tymczasowy objazd z ronda Bema w kierunku 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Kopernika, Mickiewicza, Lanca. Natomiast, aby dotrzeć z ul. 1 Maja do ronda Bema trzeba będzie pojechać ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

C:UsersmszyszkowiczDesktopolsztynTOR projektschemat do gaz

Zmiany związane z organizacją ruchu na ul. Partyzantów wymusiły również pewne korekty w trasach linii autobusowych numer: 101, 109, 116, 120, 309 i N02. Z użytku wyłączone zostaną przystanki komunikacji miejskiej położone w sąsiedztwie ul. Partyzantów. W ich miejsce wyznaczone zostaną przystanki tymczasowe.

komunikacja_partyzantow_zamkniecie

 

Źródło: ZDZiT Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali