Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów i rondzie Bema

Zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów i rondzie Bema

- Kategoria: Wiadomości
0

partyzantow23

W nocy piątku na sobotę (9/10 lutego) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Partyzantów, na przebudowywanym odcinku od skrzyżowania z ul. Lanca do pl. Bema.

W związku z kolejnym etapem prac przy modernizacji ulicy Partyzantów, w nocy piątku na sobotę (9/10 lutego) wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany wiążą się zamknięciem ul. Partyzantów od ul. Lanca do Placu Bema (możliwy będzie jedynie dostęp do posesji) oraz udostępnieniem kierowcom jednokierunkowego przejazdu z ronda Bema w ulicę Kopernika.

Tymczasowy objazd z ronda Bema w kierunku 1 Maja prowadzić będzie ulicami: Kopernika, Mickiewicza, Lanca. Natomiast, aby dotrzeć z ul. 1 Maja do ronda Bema trzeba będzie pojechać ulicami: Lanca, Mickiewicza, Kościuszki, Kętrzyńskiego.

C:UsersmszyszkowiczDesktopolsztynTOR projektschemat do gaz

Zmiany związane z organizacją ruchu na ul. Partyzantów wymusiły również pewne korekty w trasach linii autobusowych numer: 101, 109, 116, 120, 309 i N02. Z użytku wyłączone zostaną przystanki komunikacji miejskiej położone w sąsiedztwie ul. Partyzantów. W ich miejsce wyznaczone zostaną przystanki tymczasowe.

komunikacja_partyzantow_zamkniecie

 

Źródło: ZDZiT Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili