Zmiana lokalizacji przystanków „Składowa” oraz „Obi”

Zmiana lokalizacji przystanków „Składowa” oraz „Obi”

- Kategoria: Wiadomości
0

autobus-331x2191800819706.jpg

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, iż w związku z zaplanowanym kolejnym etapem prac drogowych na ul. Towarowej, od dnia 20.10.2017 r. (piątek), do odwołania, zmianie ulega lokalizacja przystanków autobusowych „Składowa” oraz „Obi”.

Przystanek „Składowa” na ul. Towarowej, funkcjonujący jako stały dla linii 106, 121 i 304 kursujących w kierunku krańców „Cementowa” / „Bartąska-Rondo” / „Wójtowo-Leszczynowa.

  • uruchomiony zostanie przystanek tymczasowy, zlokalizowany na pasie dzielącym jezdnie ul. Towarowej, na wysokości lokalizacji podstawowej.

Przystanek „Obi” na ul. Towarowej, funkcjonującego jako stały dla linii 106 i 304 kursujących w kierunku krańców „Cementowa” / „Wójtowo-Leszczynowa”.

  • – uruchomiony zostanie przystanek tymczasowy, zlokalizowany na pas dzielący jezdnie ul. Towarowej, około 50 m za lokalizacją podstawową, w kierunku ul. Budowlanej.

 

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koalicja w Radzie Miasta podpisana

Podczas piątkowej (14 grudnia) konferencji prasowej została formalnie