„Zdrowe plecy” – II spotkanie ze zdrowiem

„Zdrowe plecy” – II spotkanie ze zdrowiem

osir-olsztyn1

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na drugie spotkanie z cyklu: „Spotkania ze zdrowiem w obiektach OSiR. Jak być zdrowym i sprawnym? Jak zapobiegać, a nie leczyć? Ile znaczy sport i rekreacja w życiu człowieka?”

24 lutego 2018 r, sobota, godz: 11.30. Miejsce: sala FITNESS na basenie przy ul. Głowackiego. Temat: „Zdrowe plecy”.

Spotkanie będzie się składać z części teoretycznej oraz praktycznej. Zaprezentujemy ćwiczenia, które mają na celu wzmocnienie mięśni pleców i brzucha, redukując przy tym bóle kręgosłupa i spalając tkankę tłuszczową. Zaprezentowane ćwiczenia pozwolą zadbać o sylwetkę nie obciążając przy tym stawów, korzystnie wpłyną na organizm minimalizując skutki takich dolegliwości jak np. bóle kręgosłupa. Polecane osobom uprawiającym sport, osobom młodym, starszym ale też takim, które prowadzą mało aktywny tryb życia.

Partnerem tego spotkania jest Planeta Formy.
Osoba prowadząca: Karolina Wełnicka
Zapisy: mailowo:basen@osir.olsztyn.pl lub telefonicznie pod nr 519-566-653.

Należy zabrać ze sobą: ręcznik, strój sportowy + skarpetki (bez obuwia) oraz wodę. Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 50 osób).  Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) na basen przy ul. Głowackiego, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

W związku z dużym zainteresowaniem tematyką pierwszego spotkania, które odbyło się 27 stycznia o godz: 16.00 w Aquasferze – „Zioła – samo zdrowie, czyli jak naturalnie oczyścić i wzmocnić organizm”, OSiR informuje, że wykład ten powtórzony zostanie drugi raz : 17 lutego o godzinie 16.00 (również w Aquasferze).

Partnerem tego spotkania jest Zielarnia Warmińska.
Osoba prowadząca: Joanna Kulczyk
Zapisy: mailowo: a.pakulska@aquasfera.olsztyn.eu lub telefonicznie lub e-mailowo: 89 523-79-89,

Spotkanie jest przeznaczone dla osób które nie uczestniczyły w nim 27 stycznia a chciałyby dowiedzieć się jak dbać o swoje zdrowie i kondycję i którym oczywiście zależy na utrzymaniu formy i naturalnej regeneracji organizmu.

W pierwszej części omówione zostaną zagadnienia naturalnej detoksykacji wspomaganej ziołami, później skupimy uwagę na ziołach, które wzmacniają organizm i przyspieszają jego regenerację. Zostaną poruszone mechanizmy detoksykacji ustroju oraz odbudowy tkanki łącznej, a także adaptacyjna rola nadnerczy. Porozmawiamy o ziołach wspomagających usuwanie toksyn z organizmu, surowcach zielarskich pobudzających produkcję kolagenu w organizmie oraz ziołach wzmacniających, pomagających pokonać stres i poprawiającym wydolność czyli adaptogenom.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń (maksymalnie 100 osób).
Każdy uczestnik spotkania otrzyma kupon promocyjny (2 osoby z 50% rabatem) do Aquasfery, do wykorzystania do 30 marca 2018 roku.

Cykl „Spotkań ze zdrowiem” to nasza inicjatywa zaplanowana na cały rok. Spotkania będą przyjmować formę wykładów, prezentacji czy szkoleń związanych z tematyką zdrowia w przeróżnych obszarach: dietetyki, rehabilitacji ruchowej, dermatologii, przeciwdziałania chorobom i otyłości czy roli ziół w życiu człowieka.

Nie będziemy stronić od praktyki: odbędą się pokazy zajęć fitness, animacje sportowe, demonstracje badań i inne ustalone atrakcje.

Spotkania będą się odbywać cyklicznie – najczęściej będzie to ostatnia sobota miesiąca.

Szczegóły na stronie internetowej osir.olsztyn.pl

Źródło: OSiR Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali