Zderzenie dwóch aut osobowych na drodze S-51 k. Stawigudy

Zderzenie dwóch aut osobowych na drodze S-51 k. Stawigudy

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci ruchu drogowego pracują na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych, do którego doszło na drodze S-51 na wysokości m. Stawiguda w kierunku Olsztyna. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 9:00. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się jednym pasem ruchu. Policja apeluje o ostrożność.

Pracujący na miejscu zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że prawdopodobnym sprawcą jest 39-letni kierowca osobowej dacii, który jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Olsztyna najechał na tył poprzedzającego go citroena. Na skutek uderzenia 45-letni kierowca citroena stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadł w poślizg a jego auto ostatecznie dachowało. Obaj kierowcy samodzielnie opuścili uszkodzone pojazdy.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z ruchu drogowego, straż pożarna oraz karetka pogotowia, którą obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach kierowców. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy.

Źróło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 340 nowych przypadków na Warmii i Mazurach

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (25.10) o 11742 nowych