Zatrzymano 29-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi

Zatrzymano 29-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi

- Kategoria: Na sygnale
0

zatrzymany

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie współpracując z policją holenderską doprowadzili do zatrzymania 29-letniego mieszkańca Olsztyna. Mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi za przestępstwa narkotykowe.

29-letni Fabian D. został deportowany i trafił do Aresztu Śledczego w Warszawie, gdzie będzie odbywał karę 4 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili, że w Amsterdamie przebywa mieszkaniec Olsztyna poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i dwoma listami gończymi. 29-letni Fabian D. unikał odpowiedzialności za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od lutego 2011 roku. Olsztyńscy kryminalni współpracując z funkcjonariuszami z Holandii, doprowadzili 31 grudnia 2012 roku do zatrzymania mężczyzny.

21 stycznia br., mężczyzna został deportowany i trafił do Aresztu Śledczego w Warszawie, gdzie odbędzie karę 4 lat pozbawienia wolności.

 

Źródło: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

15 lutego ruszyła akcja składania rocznych PIT-ów

Akcja e-PIT 2020 – czas, start. Rozpoczęła się kolejną