Zaplanowana na sobotę zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym odwołana

Zaplanowana na sobotę zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym odwołana

- Kategoria: Wiadomości
0

zmiana-organizacji-ruchu1999038595-1.jpg

Zaplanowana na sobotę (13 stycznia) zmiana organizacji ruchu nie wejdzie w życie. Wykonawca nie zdążył zrealizować w terminie zakładanych prac.

Zgodnie z zapowiedziami od soboty (13 stycznia) odcinek ul. Partyzantów od ronda Bema do Dworca PKP miał być nieprzejezdny. Do czasu wprowadzenia zmian  wykonawca miał przygotować wszystkie niezbędne elementy infrastruktury – nawierzchnię peronów przy przystankach na pl. Konstytucji 3 Maja oraz chodniki. To było niezbędne, by wprowadzić nową organizację ruchu.

W międzyczasie nie byliśmy informowani o ewentualnych utrudnieniach, które mogłyby przeszkodzić we wprowadzeniu zmian. Okazało się jednak, że wcześniejsze ustalenia nie są możliwe do spełnienia. Dlatego – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich korzystających z tamtejszej infrastruktury – zapadła decyzja o wstrzymaniu zmian. Nowa data zostanie podana do wiadomości w momencie, kiedy wykonawca spełni wszystkie wymagania.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policja ustaliła tożsamość mężczyzny wyłowionego z Jeziora Długiego

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili