Zaplanowana na sobotę zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym odwołana

Zaplanowana na sobotę zmiana organizacji ruchu przy Dworcu Głównym odwołana

- Kategoria: Wiadomości
0

zmiana-organizacji-ruchu1999038595-1.jpg

Zaplanowana na sobotę (13 stycznia) zmiana organizacji ruchu nie wejdzie w życie. Wykonawca nie zdążył zrealizować w terminie zakładanych prac.

Zgodnie z zapowiedziami od soboty (13 stycznia) odcinek ul. Partyzantów od ronda Bema do Dworca PKP miał być nieprzejezdny. Do czasu wprowadzenia zmian  wykonawca miał przygotować wszystkie niezbędne elementy infrastruktury – nawierzchnię peronów przy przystankach na pl. Konstytucji 3 Maja oraz chodniki. To było niezbędne, by wprowadzić nową organizację ruchu.

W międzyczasie nie byliśmy informowani o ewentualnych utrudnieniach, które mogłyby przeszkodzić we wprowadzeniu zmian. Okazało się jednak, że wcześniejsze ustalenia nie są możliwe do spełnienia. Dlatego – w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich korzystających z tamtejszej infrastruktury – zapadła decyzja o wstrzymaniu zmian. Nowa data zostanie podana do wiadomości w momencie, kiedy wykonawca spełni wszystkie wymagania.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koalicja w Radzie Miasta podpisana

Podczas piątkowej (14 grudnia) konferencji prasowej została formalnie