Zamknięcie ul. Pstrowskiego przy wyjeździe z Olsztyna

Zamknięcie ul. Pstrowskiego przy wyjeździe z Olsztyna

- Kategoria: Wiadomości
0

pstrowskiego-sz

Ulica Pstrowskiego w Olsztynie, przy wyjeździe w kierunku Szczytna (odcinek w lesie) będzie nieprzejezdna w nocy z czwartku na piątek (5/6 października). Zamknięcie nastąpi o 22:30 (czwartek, 5 października) i potrwa do 3:00 nad ranem (piątek, 6 października). W tym czasie prowadzone będą prace mające na celu odpompowanie nadmiaru wody, która zbiera się na obszarze między ulicami Pstrowskiego, Piękna Góra i Masztowa oraz udrożnienie przepustu pod ul. Pstrowskiego.

W czasie prac będzie obowiązywać objazd. Podróżujący z Olsztyna w kierunku Szczytna kierowani będą objazdem ul. Synów Pułku, Sikorskiego, Płoskiego dalej drogą wojewódzką nr 598 do miejscowości Zgniłocha, a następnie DK 58 w kierunku Szczytna. Podróżujący ze Szczytna w kierunku Olsztyna na skrzyżowaniu DK 53 z drogą powiatowa Purda – Butryny zostaną skierowani w kierunku Butryn, a następnie na drogę wojewódzką nr 598 w kierunku Olsztyna.

Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo będą wspomagać kierowców na początku (końcu) objazdu.

Zmiany w komunikacji miejskiej – zmiana trasy linii 105

W związku z pracami na ul. Pstrowskiego, na wysokości jez. Skanda i zamknięciem drogi w nocy 05/06.10.2017 r., kurs linii 105 z Klewek planowo o godz. 22:33, zrealizowany zostanie wyznaczonym objazdem z Klewek przez Butryny do Olsztyna. Następnie ulicami Płoskiego, Sikorskiego, Synów Pułku, Pstrowskiego (bez zatrzymywania się na napotkanych przystankach) dojedzie do pętli „Osiedle Mazurskie” by kontynuować jazdę zgodnie z trasą podstawową do przystanku „Plac Inwalidów Wojennych”.

W związku z powyższym, w przedmiotowym kursie nie zostaną obsłużone przystanki: „Szczęsne II”, „Szczęsne I”, „Graniczna”.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13