Zamknięcie ul. Pstrowskiego przy wyjeździe z Olsztyna

Zamknięcie ul. Pstrowskiego przy wyjeździe z Olsztyna

- Kategoria: Wiadomości
0

pstrowskiego-sz

Ulica Pstrowskiego w Olsztynie, przy wyjeździe w kierunku Szczytna (odcinek w lesie) będzie nieprzejezdna w nocy z czwartku na piątek (5/6 października). Zamknięcie nastąpi o 22:30 (czwartek, 5 października) i potrwa do 3:00 nad ranem (piątek, 6 października). W tym czasie prowadzone będą prace mające na celu odpompowanie nadmiaru wody, która zbiera się na obszarze między ulicami Pstrowskiego, Piękna Góra i Masztowa oraz udrożnienie przepustu pod ul. Pstrowskiego.

W czasie prac będzie obowiązywać objazd. Podróżujący z Olsztyna w kierunku Szczytna kierowani będą objazdem ul. Synów Pułku, Sikorskiego, Płoskiego dalej drogą wojewódzką nr 598 do miejscowości Zgniłocha, a następnie DK 58 w kierunku Szczytna. Podróżujący ze Szczytna w kierunku Olsztyna na skrzyżowaniu DK 53 z drogą powiatowa Purda – Butryny zostaną skierowani w kierunku Butryn, a następnie na drogę wojewódzką nr 598 w kierunku Olsztyna.

Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo będą wspomagać kierowców na początku (końcu) objazdu.

Zmiany w komunikacji miejskiej – zmiana trasy linii 105

W związku z pracami na ul. Pstrowskiego, na wysokości jez. Skanda i zamknięciem drogi w nocy 05/06.10.2017 r., kurs linii 105 z Klewek planowo o godz. 22:33, zrealizowany zostanie wyznaczonym objazdem z Klewek przez Butryny do Olsztyna. Następnie ulicami Płoskiego, Sikorskiego, Synów Pułku, Pstrowskiego (bez zatrzymywania się na napotkanych przystankach) dojedzie do pętli „Osiedle Mazurskie” by kontynuować jazdę zgodnie z trasą podstawową do przystanku „Plac Inwalidów Wojennych”.

W związku z powyższym, w przedmiotowym kursie nie zostaną obsłużone przystanki: „Szczęsne II”, „Szczęsne I”, „Graniczna”.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

19-latek chciał ukraść słup z panelem solarnym i wiatrakiem. Został zatrzymany

19-latek z Działdowa odpowie za usiłowanie kradzieży słupa