Założył się z kolegą, że wejdzie na słup energetyczny. Trafił do szpitala

Założył się z kolegą, że wejdzie na słup energetyczny. Trafił do szpitala

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

O krok od tragedii był 18-latek, który dzisiejszej nocy w miejscowości Jeleniowo gm. Dźwierzuty, wszedł na słup energetyczny po to żeby zapalić znicz. Chłopak spadł ze słupa i stracił przytomność. Gdy się ocknął, ledwo wrócił do domu. Rodzice wezwali pogotowie, które przewiozło nastolatka na obserwację do szpitala w Olsztynie. Policjanci sprawdzają jak doszło do zdarzenia, które było niezwykle nieodpowiedzialne.

O dużym szczęściu w obliczu nieodpowiedzialnej zabawy może mówić 18-letni mieszkaniec Jeleniowa, który dzisiejszej nocy wszedł na słup energetyczny. Z relacji chłopaka wynika, że założył się on ze swoim kolegą, że wejdzie na słup i zapali na nim znicz. Jak wynika z ustaleń policjantów nastolatek spadł z wysokości 3-4 metrów i stracił przytomność. Następnie, gdy się ocknął resztkami sił trafił do domu. Na schodach znaleźli go rodzice, którzy wezwali pogotowie. 18-latek został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Funkcjonariusze ustalili, że 18-latek był trzeźwy. Teraz wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

źródło: KWP Olsztyn (es/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koalicja w Radzie Miasta podpisana

Podczas piątkowej (14 grudnia) konferencji prasowej została formalnie