Założył się z kolegą, że wejdzie na słup energetyczny. Trafił do szpitala

Założył się z kolegą, że wejdzie na słup energetyczny. Trafił do szpitala

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

O krok od tragedii był 18-latek, który dzisiejszej nocy w miejscowości Jeleniowo gm. Dźwierzuty, wszedł na słup energetyczny po to żeby zapalić znicz. Chłopak spadł ze słupa i stracił przytomność. Gdy się ocknął, ledwo wrócił do domu. Rodzice wezwali pogotowie, które przewiozło nastolatka na obserwację do szpitala w Olsztynie. Policjanci sprawdzają jak doszło do zdarzenia, które było niezwykle nieodpowiedzialne.

O dużym szczęściu w obliczu nieodpowiedzialnej zabawy może mówić 18-letni mieszkaniec Jeleniowa, który dzisiejszej nocy wszedł na słup energetyczny. Z relacji chłopaka wynika, że założył się on ze swoim kolegą, że wejdzie na słup i zapali na nim znicz. Jak wynika z ustaleń policjantów nastolatek spadł z wysokości 3-4 metrów i stracił przytomność. Następnie, gdy się ocknął resztkami sił trafił do domu. Na schodach znaleźli go rodzice, którzy wezwali pogotowie. 18-latek został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

Funkcjonariusze ustalili, że 18-latek był trzeźwy. Teraz wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

źródło: KWP Olsztyn (es/rj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja