Zakłócali ciszę nocną. Trafili do policyjnej celi za posiadanie narkotyków

Zakłócali ciszę nocną. Trafili do policyjnej celi za posiadanie narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Olsztyna, przy których olsztyńscy wywiadowcy znaleźli marihuanę. Policjanci interweniowali wobec nich w związku z zakłóceniem ciszy nocnej.

Dziś (20.09.2017) w nocy oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej pod jednym z bloków przy ul. Orłowicza. Wysłał tam patrol wywiadowców. Policjanci na miejscu zauważyli zaparkowane mitsubishi. W środku, na tylnej kanapie siedziało trzech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 22 lat, a z wnętrza pojazdu wydobywał się wyraźny zapach marihuany.

Podczas legitymowania mieszańcy Olsztyna zachowywali się nerwowo. W kurtkach dwóch z nich wywiadowcy znaleźli zawiniątka z zielonym suszem. 20- i 22-latek przyznali, że jest to marihuana i że należy do nich. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (AB)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Zmiana organizacji ruchu na przebudowywanej ul. Towarowej

W nocy z poniedziałku na wtorek (z 13