Zakłócali ciszę nocną. Trafili do policyjnej celi za posiadanie narkotyków

Zakłócali ciszę nocną. Trafili do policyjnej celi za posiadanie narkotyków

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mieszkańców Olsztyna, przy których olsztyńscy wywiadowcy znaleźli marihuanę. Policjanci interweniowali wobec nich w związku z zakłóceniem ciszy nocnej.

Dziś (20.09.2017) w nocy oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej pod jednym z bloków przy ul. Orłowicza. Wysłał tam patrol wywiadowców. Policjanci na miejscu zauważyli zaparkowane mitsubishi. W środku, na tylnej kanapie siedziało trzech młodych mężczyzn w wieku od 20 do 22 lat, a z wnętrza pojazdu wydobywał się wyraźny zapach marihuany.

Podczas legitymowania mieszańcy Olsztyna zachowywali się nerwowo. W kurtkach dwóch z nich wywiadowcy znaleźli zawiniątka z zielonym suszem. 20- i 22-latek przyznali, że jest to marihuana i że należy do nich. Obaj zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Dziś usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (AB)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Nietrzeźwy spowodował kolizję i chciał uciec

22-letni kierowca volkswagena spowodował kolizję i chciał uciec