Zaginęła 38-letnia mieszkanka Olsztyna

Zaginęła 38-letnia mieszkanka Olsztyna

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. mat. KMP Olsztynfot. mat. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginioną Iwoną Żądło. Kobieta do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązana kontaktu z najbliższą rodziną Każdy, kto posiada informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 38-latki proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

Kobieta do chwili obecnej nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Z uzyskanych informacji wynika, że może przebywać w okolicy Starego Miasta. Jest to kobieta średniej budowy ciała, mająca 170 cm wzrostu oraz ciemne włosy. Prawdopodobnie ubrana jest w różową kurtkę z kapturem, ciemne spodnie, czerwono-czarne adidasy.

45688090

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej kobiety. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 89 522 34 24.

Źródło: KMP Olsztyn (aj)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Komunikat episkopatu ws. koronawirusa. W kościołach będzie odczytywany list ministra zdrowia 

Arcybiskup Stanisław Gądecki (Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski) wydał