Zaginęła 17-letnia Michalina Mielnik

Zaginęła 17-letnia Michalina Mielnik

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Policjanci poszukują 17-letniej Michaliny Mielnik, która 8 listopada br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

17-latka wyszła z domu w Lidzbarku Warmińskim 8 listopada br. w godzinach przedpołudniowych. W chwili zaginięcia ubrana była w bluzę z kapturem koloru czarnego, spodnie jeansowe granatowe z różami na lampasach, czarne adidasy i torebkę na ramię koloru czarnego.

Zaginiona ma około 165 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy z szarymi pasemkami, ma w nosie kolczyk.

Osoby, które widziały Michalinę lub znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym policji pod nr tel.: 997, 112 lub 89 767 72 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

Źródło: KWP Olsztyn (mk/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koalicja w Radzie Miasta podpisana

Podczas piątkowej (14 grudnia) konferencji prasowej została formalnie