Z Szyman polecimy do Oslo. Znikną loty do Berlina, Krakowa i Wrocławia

Z Szyman polecimy do Oslo. Znikną loty do Berlina, Krakowa i Wrocławia

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. facebook.com/Port-Lotniczy-Olsztyn-Mazuryfot. facebook.com/Port-Lotniczy-Olsztyn-Mazury

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy z lotniska Olsztyn-Mazury do Oslo Torp. Nowe połączenie zacznie działać 20 maja 2017 roku.

Loty odbywać się będą trzy razy w tygodniu. Z nowym połączeniem, Wizz Air oferuje prawie 87 000 miejsc w siatce połączeń Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury w 2017 roku, co stanowi 220% wzrost w porównaniu do poprzedniego roku. Bilety dostępne są już w sprzedaży, a ich ceny zaczynają się już od 59 zł.

Niestety z końcem października z portu lotniczego Olsztyn-Mazury zniknie przewoźnik Sprint Air, który realizował połączenia międzynarodowe do Berlina oraz loty krajowe do Krakowa i Wrocławia.

Przypomnijmy, że z działalności na lotnisku w Szymanach wycofał się także LOT, który w sezonie letnim obsługiwał loty do Warszawy, a pod pod koniec października mają zniknąć loty do Monachium obsługiwane przez słoweńskiego przewoźnika Adria Airways.

W rezultacie podróżnym pozostają tylko loty do Londynu na lotnisko Luton (WizzAir), a od listopada br. na londyńskie lotnisko Stansted (Ryanair).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 33 nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. To kolejny rekord

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (12.08) o 715 nowych