Wyścigi NIGHT POWER sezon 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW!

Wyścigi NIGHT POWER sezon 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW!

nightpower-jet-car-show

Po raz pierwszy w Olsztynie zobaczymy na żywo samochód z napędem odrzutowym o mocy 6000 koni mechanicznych!

Tegoroczne wyścigi NIGHT POWER 2015 będą wielkim wyścigowym widowiskiem! Główną atrakcją imprezy będzie JET CAR SHOW! – samochód z napędem odrzutowym o mocy 6000 koni mechanicznych. Prędkość jaką osiąga na dystansie ¼ mili to grubo ponad 400 km/h. Specjalnie na imprezę NIGHT POWER 2015, Jet Car przyjedzie do nas aż z Francji. Podczas całego dnia wyścigów zobaczymy go na torze aż 4 razy. – mówi organizator Łukasz Wierciński.

NIGHT POWER 2015 – Edycja limitowana – JET CAR SHOW! Odbędzie się na olsztyńskim lotnisku na Dajtkach już 18 lipca.

Oficjalny trailer imprezy

Oczywiście Jet Car to nie jedyna atrakcja imprezy. Podczas całego eventu odbywać się będą wyścigi równoległe na ¼ mili. Organizatorzy szykują jeszcze kilka innych atrakcji, które obiecują zdradzić wkrótce. Nie zabraknie też strefy dla najmłodszych.

Przedsprzedaż biletów na to wyjątkowe widowisko uruchamiona zostanie już we wtorek 09.06.2015r. Informacje o przedsprzedaży znajdują się na stronie www.nightpower.pl

Ruszyły również zapisy do wyścigów na ¼ mili. Do zawodów można zgłosić się poprzez specjalny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na www.nightpower.pl. Do wyścigu dopuszczonych zostanie 80 zawodników, a miejsca już bardzo szybko się zapełniają.

mapa-night-power2015

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.nightpower.pl oraz na Facebooku
https://www.facebook.com/events/631857270281814/

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Policjanci zatrzymali osobę podejrzewaną o związek z napadem na kantor w Olsztynie

Policjanci z Komendy Miejskiej w Olsztynie zatrzymali na