Wypadek na DK 16. W zderzeniu 4 pojazdów 6 osób zostało rannych

Wypadek na DK 16. W zderzeniu 4 pojazdów 6 osób zostało rannych

- Kategoria: Na sygnale
0

wypadek-619x330

Na DK 16 na wysokości miejscowości Wójtowo doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych. Sześć osób zostało rannych. Policjanci na miejscu wyjaśniają okoliczności zdarzenia, kierują ruchem i organizują objazdy.

Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas wyprzedzania, w trakcie którego czołowo zderzyły się dwa pojazdy jadące z przeciwnych kierunków, doprowadzając jednocześnie do bocznego zderzenia z udziałem dwóch kolejnych osobówek.

W wyniku zdarzenia 6 osób zostało rannych. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Dwie osoby z najcięższymi obrażeniami przetransportowane zostały śmigłowcem LPR.

Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności zdarzenia, prowadzą oględziny i kierują ruchem drogowym.

W miejscu zdarzenia zorganizowane zostały objazdy. Pojazdy osobowe są kierowane na tzw. serwisówkę, biegnącą wzdłuż DK16. Kierowcy pojazdów ciężarowych muszą uzbroić się w cierpliwość do czasu kiedy na DK16 ruch zostanie wznowiony.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

KWP Olsztyn
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Tymczasowy areszt wobec dwóch mężczyzn, którzy siłą przetrzymywali 40-latka i żądali okupu za uwolnienie

Cztery dni grozy przeżył 40-latek, który został pozbawiony