Wydział Komunikacji udostępnił zbiór danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych

Wydział Komunikacji udostępnił zbiór danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy planują zakup samochodu i chcieliby, aby zamiast tradycyjnych numerów pojawił się tam spersonalizowany napis. Każdy kto chciałby zarejestrować w taki sposób pojazd, może teraz wcześniej sprawdzić, czy dany numer nie jest zajęty.

Kupując wymarzony samochód wiele osób decyduje się nadać mu indywidualny charakter, wykorzystując niestandardową tablicę rejestracyjną. Wydział Komunikacji udostępnił zbiór danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Wystarczy wejść na stronę http://www.tablice.63651.v.tld.pl/, gdzie będziemy mieć dostęp do zbioru danych o indywidualnych tablicach rejestracyjnych z terenu całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Numer Rejestracyjny może się składać z liter i cyfr w liczbie od trzech do pięciu z zastrzeżeniem, że nie więcej niż dwie ostatnie litery można zastąpić liczbą. Wyróżnikiem jest oznaczenie województwa (możliwe wartości N0, N1, N2, N3, N4, N5, N6, N7, N8, N9).

Źródło: UM Olsztyna/własne

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Piotr Zajączkowski nowym trenerem Stomilu Olsztyn

W piątek (19.10) dzień przed meczem z Puszczą