Wydłużone godziny pracy Urzędów Skarbowych w ostatnich dniach kwietnia

Wydłużone godziny pracy Urzędów Skarbowych w ostatnich dniach kwietnia

- Kategoria: Wiadomości
0

pit

W związku z upływającym terminem składania zeznań podatkowych za 2017 rok, w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. urzędy skarbowe woj. warmińsko-mazurskiego (z wyjątkiem Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Skarbowego w Olsztynie) wydłużają godziny pracy do godz. 17:00 w zakresie przyjmowania zeznań rocznych.

W poniedziałek 30 kwietnia 2018 r. Urzędy Skrabowe pełnią dyżur do godz. 18:00.

Rozliczenie przez Internet

Przypominamy, że rozliczenie przez Internet to najprostszy i najszybszy sposób rozliczenia dochodów za poprzedni rok. W tym celu, można skorzystać z jednej z poniższych metod:

e-Deklaracje – aplikacja do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego wysyłania zeznań przez Internet bezpośrednio do urzędu skarbowego

Dlaczego warto skorzystać z e-Deklaracji?

Oszczędzasz czas, pieniądze i minimalizujesz ryzyko popełnienia błędów rachunkowych. System gwarantuje również bezpieczeństwo przesyłanych danych. Dzięki autoryzacji do minimum spada ryzyko, że ktoś się pod ciebie podszyje.

PFR – wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe, przygotowane przez urząd skarbowy, w którym uzupełnisz swoje dane np. o ulgi, z których chcesz skorzystać

Dlaczego warto skorzystać z PFR?

Oszczędzasz czas i minimalizujesz ryzyko błędów związanych z przepisywaniem danych z informacji od płatników (np. z PIT-11).

Na rozliczenie się z podatku dochodowego za 2017 rok mamy w tym roku czas do 30 kwietnia 2018 r. Zachęcamy jednak do jak najszybszego rozliczenia się z PIT i nie zwlekania z tym do ostatniej chwili.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Już w piątek piłkarski turniej Neymar Jr’s Five. Zapisy wciąż otwarte!

W najbliższy piątek (25 maja) turniej Neymar Jr’s