Wydłużone godziny pracy Urzędów Skarbowych w ostatnich dniach kwietnia

Wydłużone godziny pracy Urzędów Skarbowych w ostatnich dniach kwietnia

- Kategoria: Wiadomości
0

pit

W związku z upływającym terminem składania zeznań podatkowych za 2017 rok, w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. urzędy skarbowe woj. warmińsko-mazurskiego (z wyjątkiem Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Skarbowego w Olsztynie) wydłużają godziny pracy do godz. 17:00 w zakresie przyjmowania zeznań rocznych.

W poniedziałek 30 kwietnia 2018 r. Urzędy Skrabowe pełnią dyżur do godz. 18:00.

Rozliczenie przez Internet

Przypominamy, że rozliczenie przez Internet to najprostszy i najszybszy sposób rozliczenia dochodów za poprzedni rok. W tym celu, można skorzystać z jednej z poniższych metod:

e-Deklaracje – aplikacja do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego wysyłania zeznań przez Internet bezpośrednio do urzędu skarbowego

Dlaczego warto skorzystać z e-Deklaracji?

Oszczędzasz czas, pieniądze i minimalizujesz ryzyko popełnienia błędów rachunkowych. System gwarantuje również bezpieczeństwo przesyłanych danych. Dzięki autoryzacji do minimum spada ryzyko, że ktoś się pod ciebie podszyje.

PFR – wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe, przygotowane przez urząd skarbowy, w którym uzupełnisz swoje dane np. o ulgi, z których chcesz skorzystać

Dlaczego warto skorzystać z PFR?

Oszczędzasz czas i minimalizujesz ryzyko błędów związanych z przepisywaniem danych z informacji od płatników (np. z PIT-11).

Na rozliczenie się z podatku dochodowego za 2017 rok mamy w tym roku czas do 30 kwietnia 2018 r. Zachęcamy jednak do jak najszybszego rozliczenia się z PIT i nie zwlekania z tym do ostatniej chwili.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Nowa broń w walce z osobami kierującymi pod wpływem środków odurzających

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie zostali