Wszczął awanturę, bo w lodówce nie było ryby

Wszczął awanturę, bo w lodówce nie było ryby

- Kategoria: Na sygnale
0

policja-radiowoz

Policjanci wszczęli procedurę niebieskiej karty w stosunku do mężczyzny, który wszczął awanturę po tym jak w lodówce nie mógł znaleźć ryby, którą właśnie chciał zjeść. Kobieta w końcu nie wytrzymała i zadzwoniła na policję.

Wczoraj (12.07.17r.) policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na osiedlu Zatorze, gdzie nietrzeźwy mąż wszczął awanturę. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna od dłuższego już czasu z reguły bez powodu, będąc w stanie nietrzeźwości ośmieszał, krytykował, poniżał i ciągle niepokoił swoją żonę.

Tym razem początek awantury miał miejsce w chwili, gdy mężczyzna zajrzał do lodówki i nie znalazł w niej ryby, którą właśnie chciał zjeść. Mieszkaniec Olsztyna bardzo często wypominał kobiecie różne rzeczy ale jeszcze nigdy nie chodziło o rybę, którą rzekomo miała zjeść poszkodowana kobieta.

Podczas ustalania okoliczności zdarzenia funkcjonariusze dowiedzieli się, że mężczyzna od niedawna zaczął nadużywać alkoholu. To właśnie w tedy, będąc w stanie nietrzeźwości dochodzi do niepotrzebnych kłótni o wydawałoby się błahe rzeczy.

W ramach procedury „niebieska karta” funkcjonariusze udzielili niezbędnych informacji dotyczących ochrony życia i zdrowia rodziny. Z mężczyzną stosującym przemoc została przeprowadzona rozmowa na temat odpowiedzialności karnej za nieprawidłowe zachowanie. Teraz w celu zapobiegania dalszym zagrożeniom występującym w tej rodzinie, domownicy muszą się liczyć z częstszymi wizytami policji, jak również z pracownikami z instytucji pomocowych rodzinie.

Źródło: KMP Olsztyn (rp)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana