Włamał się do domu, usmażył jajecznicę, zjadł ser z lodówki, a wychodząc zabrał wino

Włamał się do domu, usmażył jajecznicę, zjadł ser z lodówki, a wychodząc zabrał wino

- Kategoria: Na sygnale
0

drzwi

Policjanci z kętrzyńskiego zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę włamania do domu jednorodzinnego. Okazał się nim znany policjantom 44-letni mieszkaniec Kętrzyna. Mężczyzna po uprzednim wybiciu szyby w oknie piwnicznym wszedł do środka budynku, gdzie w kuchni usmażył sobie jajka, zjadł ser z lodówki, a wychodząc zabrał wino z którym schował się w ogrodzie.

Wczoraj (09.09.2019) kętrzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z domków jednorodzinnych na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca, po uprzednim wybiciu szyby w oknie piwnicy, dostał się do jej wnętrza. Następnie w kuchni na parterze usmażył sobie jajka na patelni, zjadł ser z lodówki, a wychodząc zabrał butelkę wina, z którą ukrył się w ogrodzie. Złodziejem okazał się znany policjantom 44-letni mieszkaniec Kętrzyna, którego funkcjonariusze zatrzymali na gorącym uczynku. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszy zarzut.

O wysokości kary dla 44-latka zadecyduje sąd. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Olsztyn (ab/tm)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

7. edycja Olsztyn Green Festival w tym roku nie odbędzie się

Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz poinformował wczoraj na swoim