Wjechała na czerwonym i spowodowała kolizję. Straciła prawo jazdy [NAGRANIE ITS]

Wjechała na czerwonym i spowodowała kolizję. Straciła prawo jazdy [NAGRANIE ITS]

- Kategoria: Na sygnale
1

58588584ry7u

Z prawem jazdy pożegnała się kierująca osobowego forda, która zignorowała światło czerwone nadawane przez sygnalizator drogowy i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem. Na szczęście mimo poważnie wyglądającego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Wczoraj (02.04.2021) o godzinie 21:20 w rejonie skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ul. Pstrowskiego w Olsztynie doszło do poważnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych. Mimo groźnej sytuacji na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Skończyło się na uszkodzeniu samochodów i urządzeń drogowych.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej 30-letniej kierującej osobowym forda. Kobieta jadąc ul. Sikorskiego w kierunku ul. Obiegowej zderzyła się z prawidłowo jadącym kierowcą opla. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach uczestników zdarzenia.

W związku z tym, że 30-latka swoim zachowaniem w rażący sposób naruszyła zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci nie mieli wątpliwości, aby zatrzymać jej prawo jazdy. Funkcjonariusze sporządzili stosowną dokumentację, która razem z wnioskiem o zatrzymanie uprawnień do kierowania przesłana zostanie do sądu, który zdecyduje o dalszym losie kobiety.

Źródło: KWP Olsztyn (rp/rj)

1 Komentarz

  1. Stanisław

    To PLAGA wjazdu na CZERWONYM W OLSZTYNIE. W żadnym innym mieście w Polsce nie spotkałem się z takimi użytkownikami dróg. Przejazd na czerwonym to norma …. jadą NOL-e z okolicznych lasów i wiosek oraz VANY z całymi rodzinami pędzące na zakupy do Biedronki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rząd przyspiesza Narodowy Program Szczepień. Do 9 maja e-skierowania dla wszystkich Polaków 18+

Do 9 maja każdy z nas, kto skończył