Wezwał policjantów na interwencję, bo chciał sprawdzić jak szybko dojadą

Wezwał policjantów na interwencję, bo chciał sprawdzić jak szybko dojadą

- Kategoria: Na sygnale
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Mandatem został ukarany mieszkaniec małej miejscowości w gminie Olsztynek za bezprawne wywołanie alarmu. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zadzwonił na numer alarmowy i poprosił o przyjazd patrolu. Jak się okazało, wezwał policję, bo jak sam stwierdził, chciał tylko zobaczyć jak szybko przyjadą.

Mandatem w wysokości 500 złotych został ukarany mieszkaniec małej miejscowości w gminie Olsztynek. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zadzwonił na numer alarmowy 997 i zgłosił, że w jego domu znajdują się osoby, które nie chcą go opuścić.

Zgłaszający poprosił o przyjazd patrolu. Funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres, jednak zamiast wyprowadzać z imprezy niechcianych gości ukarali mandatem karnym właściciela mieszkania. Ponieważ jak się okazało, wezwał on na interwencję policjantów, bo jak sam stwierdził, chciał tylko zobaczyć jak szybko przyjadą.

Źródło: KWP Olsztyn (mp/in)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Wernisaż wystawy „Budowa mostu św. Jakuba w Olsztynie” Bożenny Koper

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza wernisaż wystawy