Warmia i Mazury stawiają na jakość

Warmia i Mazury stawiają na jakość

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Ruszył nabór do XVI edycji Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości, będącej jedną z kategorii konkursu „Żagle Warmii i Mazur”. Przedsięwzięcie organizuje samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.

Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości jest regionalną edycją Polskiej Nagrody Jakości, konkursu ogólnopolskiego, organizowanego od ponad 20 lat przez Krajową Izbę Gospodarczą w Warszawie. Nagrody w WMNJ przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników.

Rywalizacja podzielona jest na cztery kategorie: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje produkcyjne i usługowe, organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne. Do konkursu mogą się zgłaszać organizacje z województwa warmińsko-mazurskiego, które działają na tym terenie przynajmniej od czterech lat i nie mają zaległości w uiszczaniu podatków i składek ZUS.

– Konkursy maja także wymiar praktyczny, bo przedsiębiorcy, usługodawcy, instytucje widzą, że poprawa jakości swoich usług przekłada się na konkretne, wymierne korzyści – mówi marszałek Gustaw Marek Brzezin. – W dzisiejszych czasach sukcesy odnoszą organizacje, które potrafią dostosować się do coraz wyższych wymagań, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów i otwarte na otoczenie, dobrowolnie uwzględniając w swojej działalności interes społeczny. Laureaci naszych konkursów są tego najlepszym przykładem.

Laureatami zostają uczestnicy, którzy osiągnęli najwyższą ocenę niezależnych ekspertów, którzy ukończyli szkolenia z modelu Polskiej Nagrody Jakości.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 maja 2016 roku. Wręczenie statuetek oraz wyróżnień odbędzie się 4 listopada 2016 roku podczas uroczystej gali konkursu „Żagle Warmii i Mazur”.

Więcej informacji, formularze zgłoszeniowe oraz regulaminy znajdują się na stronie internetowej www.warmia.mazury.pl

„Żagle Warmii i Mazur”

Ideą projakościowego konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych przedsiębiorstw, produktów, usług i projektów promocyjnych w województwie warmińsko-mazurskim. Oprócz Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości istnieje możliwość wzięcia udziału w dwóch pozostałych kategoriach:

– Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – celem jest wyłonienie najlepszych produktów i usług konsumpcyjnych z regionu Warmii i Mazur oraz ich promocja na rynku regionalnym, krajowym oraz zagranicznym. Przyznawane są trzy równoważne nagrody w podkategoriach: produkt, produkt lokalny oraz usługa.

– Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie WaMaBoss – polegający na promocji postaw społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wśród mikro (od 1 do 9 zatrudnionych osób), małych (od 10 do 49 zatrudnionych osób) oraz średnich (od 50 do 249 zatrudnionych osób) przedsiębiorstw z Warmii i Mazur.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Nietrzeźwy spowodował kolizję i chciał uciec

22-letni kierowca volkswagena spowodował kolizję i chciał uciec