Warmia i Mazury ekologicznym dobrodziejstwem

Warmia i Mazury ekologicznym dobrodziejstwem

- Kategoria: Polecane artykuły
0

art-35667

Pnatteri – to nowo powstała agencja reklamowa utworzona przez Agatę Łuszczynę. Organizacja ta stawia sobie za cel niesienie pomocy rolnikom, producentom i drobnym przedsiębiorcom z rejonu Warmii i Mazur. Właścicielka agencji chce promować zdrową żywność z naszego rejonu w pozostałych województwach, także tych bardziej zamożnych oraz za granicą naszego kraju.

Co ciekawe, agencja ma organizować szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Na tematycznych spotkaniach odbywać się będą instruktaże odnośnie autopromocji rolników z regionu, sztuki reklamy oraz sprzedaży produktów ekologicznych. Właścicielka zdaje sobie sprawę z potencjału gospodarczego tkwiącego na Warmii i Mazurach i chce wykorzystać go, aby znacząco poprawić sprzedaż organicznej żywności.

Milowy krok naprzód

Agencja Pnatteri to jedna z nielicznych organizacji PR zajmująca się naszym regionem. W obliczu tego, warto dokładnie zapoznać się z harmonogramem i tematyką szkoleń. Spotkania mają na celu niesienie pomocy drobnym przedsiębiorcom, którzy od wielu lat produkują zdrową i pełnowartościową żywność, o której nie słyszał nikt poza Warmią. Jeśli zastosuje się odpowiednią reklamę i sprawdzone triki marketingowe, można znacząco poprawić wyniki sprzedaży, powodując wzrost kapitału i dochodów. Pozwoli to na zakup lepszego sprzętu, wyszkolenie pracowników. Poprzez działania dofinansowane przez Unię Europejską, rolnicy mają ogromną szansę na rozwój.

Produkty ekologiczne to prawdziwe dobrodziejstwo, które zyskuje coraz większą popularność zarówno za granicami naszego kraju, jak i na rodzimym rynku. Warto zapoznać z lokalnymi produktami resztę kraju, ponieważ wytwarzane pożywienie z pewnością zadowoli gusta ludzi ceniących sobie wysoką jakość i wspierających polski biznes.

Żywność z Warmii i Mazur ekologicznym dobrodziejstwem

Wszyscy mieszkańcy naszego regionu zdają sobie sprawę z ekologicznej wartości uprawianej żywności oraz przetworów, wykonywanych przez lokalne organizacje rolnicze. Warto jednak uświadomić reszcie kraju i osobom mieszkającym poza granicami naszego państwa, jak dobre, wartościowe i naturalne pożywienie produkowane jest przez okolicznych przedsiębiorców.

Obecnie na wielu rynkach światowych panuje moda na zdrową żywność, która nie jest przetworzona. Kładzie się ogromny nacisk na ekologiczne i krótkie składy produktów. Z diet usuwa się cukier i inne substancje, istotnie zagrażające zdrowiu człowieka. Wszystkie te parametry spełnia żywność Warmii i Mazur. Nasz rejon obfituje w lokalnych producentów, ceniących sobie wysoką jakość i naturalne składniki. Gospodarka regionu nierzadko opiera się na działalności firm rodzinnych, w których receptury przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Wytwarzane pożywienie nie zawiera chemii, sztucznych barwników oraz konserwantów. Należy uświadomić sobie jakie skarby kryją się w tej części Polski i starać się wykorzystać ogromny potencjał, kryjący się w tym regionie. Pozwoli to na rozwój, a także wzrost dochodów tutejszych przedsiębiorców.

Zobacz więcej na https://food.shop.pl/

Artykuł sponsorowany

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ostrzelał samochód z wiatrówki, bo był źle zaparkowany

Kryminalni z Morąga zatrzymali 23 – latka, który