Wagary z MOK-iem

Wagary z MOK-iem

wagary

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zaprasza 21 marca na wspólne sadzenie najpiękniejszych wiosennych kwiatów. A w samo południe warsztaty zero waste dla uczniów podstawówek, czyli filozofia niemarnowania z młodzieżą z grupy ZmarnowaNIE! Na ten wyjątkowy czwartek wszyscy dostajecie od MOK wagarowe alibi.

W programie:

11:00 – sadzenie roślin / Amfiteatr
11:11 – spektakl Teatru Nieskromnego, działającego przy II Liceum Ogólnokształcącym, zatytułowany „Zabić ją” / sala pod Amfiteatrem
12:00 – warsztaty zero waste ZmarnowaNIE! w czterech półgodzinnych blokach / korytarz pod Amfiteatrem

Zajęcia dla uczniów szkół podstawowych i wszystkich zainteresowanych tematyką zero waste. Razem z grupą ZmarnowaNIE! zapraszamy na spotkanie poświęcone filozofii niemarnowania. Porozmawiamy o tym, jak możemy ratować naszą planetę i dlaczego jest to tak ważne. Poznamy główne zasady zero waste i wykonamy własnoręcznie wyjątkowe notesy z makulatury, w których te zasady zanotujemy. I obiecamy się do nich stosować! Pierwszy dzień wiosny to świetny moment na pożyteczne postanowienia – informuje MOK.

Obowiązują zapisy: spichlerz@mok.olsztyn.pl

12:00-16:00 – występy na dużej scenie / Amfiteatr

Studio Tańca „Wrzuć na luz” Pauliny Fedorowskiej
Kółko Musicalowe „Rewolucja” i zespół rockowy Hel-3 działające przy II Liceum Ogólnokształcącym
Zespoły MOOse i Bezsen działające przy Pałacu Młodzieży
Musical z V Liceum Ogólnokształcącego

20:00 – występ zespołu Krzta / Amfiteatr

Przywracamy ducha czasów, w których środkowy palec w stronę zimy wymierzano prosto z desek olsztyńskiego Amfiteatru. Roztapiamy resztki lodu ogniem ze wzmacniaczy, a zamiast zamieci śnieżnej, proponujemy zawieruchę progmetalową i mathcore’ową. Krzta to groove i szaleństwo z okolic Kobonga. Sludge’owe mięso i matematyka spotykają się z potężną wyobraźnią muzyczną.

WSTĘP WOLNY

Sponsor: Leroy Merlin

Źródło: MOK Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

„Korytarza życia” oraz jazda na tzw. „suwak”. Zmiany w ustawie Prawo o ruchu drogowym

6 grudnia 2019 r. wchodzą w życie przepisy