W torbie treningowej miał słoik z marihuaną

W torbie treningowej miał słoik z marihuaną

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Późnym wieczorem olsztyńscy przewodnicy psów służbowych zatrzymali 27-letniego mężczyznę, u którego w torbie treningowej znaleźli słoik z zawartością marihuany. Mieszkaniec Olsztyna był pasażerem opla, który został zatrzymany do kontroli drogowej.

W poniedziałek (15.01.2018) późnym wieczorem olsztyńscy policjanci, którzy na co dzień pełnią służbę jako przewodnicy psów służbowych, patrolowali ulice miasta i zatrzymali do kontroli opla, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Z relacji policjantów wynika, że z wnętrza samochodu wyczuli silną woń marihuany. W trakcie przeszukania bagażu, znaleźli w torbie treningowej należącej do pasażera szklany słoik z zawartością 13 gramów suszu roślinnego. 27-letni pasażer przyznał się, że torba i susz konopi należą do niego.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Wczoraj (16.01.2018) usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (IK/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Niszczyli świąteczne ozdoby – wypatrzył ich operator monitoringu [VIDEO]

Dziś w nocy kamery monitoringu miejskiego uchwyciły dwóch