W torbie treningowej miał słoik z marihuaną

W torbie treningowej miał słoik z marihuaną

- Kategoria: Na sygnale
0

fot. policja.gov.plfot. policja.gov.pl

Późnym wieczorem olsztyńscy przewodnicy psów służbowych zatrzymali 27-letniego mężczyznę, u którego w torbie treningowej znaleźli słoik z zawartością marihuany. Mieszkaniec Olsztyna był pasażerem opla, który został zatrzymany do kontroli drogowej.

W poniedziałek (15.01.2018) późnym wieczorem olsztyńscy policjanci, którzy na co dzień pełnią służbę jako przewodnicy psów służbowych, patrolowali ulice miasta i zatrzymali do kontroli opla, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Z relacji policjantów wynika, że z wnętrza samochodu wyczuli silną woń marihuany. W trakcie przeszukania bagażu, znaleźli w torbie treningowej należącej do pasażera szklany słoik z zawartością 13 gramów suszu roślinnego. 27-letni pasażer przyznał się, że torba i susz konopi należą do niego.

Mieszkaniec Olsztyna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie. Wczoraj (16.01.2018) usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z kodeksem karnym, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Olsztyn (IK/TM)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Potrącenie rowerzysty na trasie Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego