W poniedziałek otwarcie remontowanego odcinka ul. Jagiellońskiej

W poniedziałek otwarcie remontowanego odcinka ul. Jagiellońskiej

- Kategoria: Wiadomości
0

Zdjęcie jest tylko ilustracja do tekstuZdjęcie jest tylko ilustracja do tekstu

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że w dniu 09.12.2019 r. planowane jest udostępnienie dla ruchu w obu kierunkach remontowanego odcinka ul. Jagiellońskiej od skrzyżowania z ul. Poprzeczną do skrzyżowanie z ul. Wrocławską. 

W związku z powyższym, od dnia 09.12.2019 r., od początku kursowania linii dziennych, wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Linie nr 108, 109, 112, 124, 126, 131, 136 powrócą na swoje trasy podstawowe po ul. Jagiellońskiej w obu kierunkach. Wprowadzone zostaną również zmiany w funkcjonowaniu poszczególnych przystanków zlokalizowanych w rejonie ul. Jagiellońskiej oraz dotychczasowej trasy objazdowej.

W związku z prowadzonymi w dalszym ciągu drobnymi pracami wykończeniowymi, w szczególności w rejonie poboczy, utrzymane zostanie zawieszenie funkcjonowania przystanku „Wrocławska” w kierunku wylotu z Olsztyna. Tym samym, przystanek tymczasowy „Toruńska” na ul. Jagiellońskiej w kierunku wylotu z Olsztyna będzie nadal funkcjonował.

Źródło: ZDZiT

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Podium dla olsztyniaka na Węgrzech w Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostwach Polski połączonych z Pucharem Europy

Podobnie jak w każdej innej dyscyplinie sportowej na