W rzece Łynie znaleziono ciało mężczyzny

W rzece Łynie znaleziono ciało mężczyzny

- Kategoria: Na sygnale, Wiadomości
0

rzeka_lyna

Olsztyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu odnalezienia ciała mężczyzny. W rzece Łyna nieopodal Starówki zauważył je przypadkowy przechodzień. Obecnie ustalana jest tożsamość zmarłego. Ciało zabezpieczono w prosektorium. Sekcja zwłok wyjaśni, co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Dziś około godziny 7:30 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przyjął telefoniczne zgłoszenie o tym, że w Łynie zauważono ciało człowieka. Poinformował o tym przypadkowy przechodzień, który nieopodal Starówki w pobliżu ulicy Mochnackiego w rzece zauważył mężczyznę.

Na miejsce pojechali policjanci, którzy zabezpieczyli teren zdarzenia. Natomiast nurkowie ze straży pożarnej wydobyli ciało z wody. To mężczyzna w wieku około 50-60 lat. Ustalana jest tożsamość zmarłego. Ciało zabezpieczono w prosektorium, gdzie następnie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wyjaśni co było przyczyną śmierci mężczyzny.

Informacja: KWP Olsztyn

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Kolej na Mazury. CPK dofinansuje modernizację linii przez Mrągowo i Mikołajki

Dobra wiadomość dla mieszkańców i wielbicieli Mazur. Modernizacja