W jeziorze Długim w Olsztynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc

W jeziorze Długim w Olsztynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc

- Kategoria: Na sygnale
0

policja1.jpg

Wczoraj (10.06) rano w jeziorze Długim w Olsztynie znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało znalazły dwie osoby, które przed godz. 8 pływały w jeziorze. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Według wstępnych informacji znaleziony mężczyzna był w wieku około 30-40 lat i posiadał ranę głowy.

Olsztyńscy policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które przebywały nad jeziorem Długim od godz. 20 00 w sobotę (09.06.2018) do godz. 7 30 w niedzielę (10.06.2018).

– W szczególności prosimy o kontakt osoby przebywające w wymienionych godzinach na kładce i w jej obrębie oraz te korzystające z kąpieli wodnych. Być może posiadacie istotne dla nas informacje, które pomogą w ustaleniu najdrobniejszych szczegółów prowadzonego postępowania.

Wszystkie osoby, które przebywały w wymienionym miejscu są proszone o kontakt pod nr telefonu: 89 522 35 98, 601 457 510, lub drogą mailową: pawel.welanc@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

W jeziorze Ukiel utonął mężczyzna. Wcześniej spożywał alkohol

Przedwczoraj w nocy, w jeziorze, utonął mężczyzna. Policja