„W chmurach z Jackiem Wójcickim” oraz inauguracyjny lot z Mazur do Krakowa

„W chmurach z Jackiem Wójcickim” oraz inauguracyjny lot z Mazur do Krakowa

- Kategoria: Wiadomości
0

szymany-lotnisko3

25 kwietnia 2019 r. o godzinie 20:00 na terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury odbędzie się uroczystość inauguracyjna nowego połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT, na trasie Kraków Airport – Olsztyn-Mazury– Kraków.  Planowany przylot samolotu z Krakowa na lotnisko Olsztyn – Mazury jest o godzinie 21:30.

W dniu 24 kwietnia 2019 roku Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Port Lotniczy Olsztyn-Mazury wraz z Warmińsko-Mazurską Filharmonią zapraszają na koncert Jacka Wójcickiego.

Recital artysty w sali koncertowej filharmonii o godz.19.00, uroczyście zainauguruje połączenie lotnicze z Mazur do Stolicy Małopolski, stwarzając także nowe możliwości kontaktu z kulturą obu regionów kraju.

Jacek Wójcicki wystąpi przed olsztyńską publicznością wraz zespołem w składzie: Konrad Mastyło – fortepian, Michał Chytrzyński – skrzypce, Michał Braszak – kontrabas.

Związany przez lata z „Piwnicą pod Baranami”, znany jest zarówno z desek krakowskich teatrów, z Kabaretu Olgi Lipińskiej, jak i z polskich filmów oraz seriali. Utalentowany aktorsko, obdarzony tenorową barwą głosu, sprawnie żongluje wieloma gatunkami muzycznymi, wcielając się w rozmaite sceniczne role.

25 kwietnia, o godzinie 20.00 na lotnisku Olsztyn Mazury w Szymanach odbędzie się uroczystość inaugurująca nowe połączenia na trasie Kraków Airport – Olsztyn – Mazury – Kraków Airport. O godzinie 20.00 planowany jest przyjazd do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury Jacka Wójcickiego, który odleci w rodzinne strony pierwszym lotem z mazurskiego lotniska do Krakowa.

W czasie uroczystego lotu do Krakowa na pasażerów, gości Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury czeka szereg atrakcji. Nie zabraknie słodkiego poczęstunku, drobnych upominków, a na płycie lotniska odbędzie się tradycyjny salut wodny otwierający nowe połączenie.

Pierwsi pasażerowie przed odlotem będą mieli okazję wpisać się na pamiątkową tablicę upamiętniającą pierwszy lot do Krakowa na pokładzie samolotu PLL LOT.

Bilety na loty od 25 kwietnia do 2 maja są w promocyjnej cenie. Ceny zaczynają się od 119 zł. za lot w obie strony.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Rusza wypożyczalnia sprzętu pływającego w CRS Ukiel

Kajak, rower wodny, łódka, a nawet deska SUP.