VII Warmiński Jarmark Świąteczny dobiegł końca

VII Warmiński Jarmark Świąteczny dobiegł końca

jarmark4

W niedziele zakończył się VII Warmiński Jarmark Świąteczny. Przez cztery dni olsztyńska Starówka tętniła życiem. Niezwykłą popularnością cieszył się labirynt świetlny „Alicji w krainie czarów”, zagroda reniferów z fotobudką i tradycyjnie karuzela wenecka.

W ostatnim dniu imprezy na odwiedzających czekały takie atrakcje jak: kolędowanie z Łukaszem Jędrysem, Remmic ART. University, występ Teatru Form Niezależnych Korzunowicz Olsztyn, animacje i pokazy taneczne w wykonaniu Klubu Agora SM Pojezierze, występ Zespołu Pieśni i Tańca Ignalin. Na koniec, zgromadzonych przed sceną staromiejską widzów rozgrzał zespół Czesław Band oraz chór Wniebogłosy.

Galeria zdjęć (13.12.2015)

Zobacz również:

Rozpoczęcie VII Warmińskiego Jarmarku Świątecznegohttp://wiadomosci.olsztyn.pl/vii-warminski-jarmark-swiateczny-rozpoczety/
Drugi dzień VII Warmińskiego Jarmarku Świątecznegohttp://wiadomosci.olsztyn.pl/drugi-dzien-vii-warminskiego-jarmarku-swiatecznego-juz-za-nami/

1 Komentarz

  1. https://youtu.be/NML4LKLp-go?t=23s A tu z trochę innego punktu 😀
    Zapraszam

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Kolejny etap odmrażania. Nowe zasady zasłaniania nosa i ust, otwarte kina i siłownie

Przed nami czwarty etap znoszenia ograniczeń związanych z