V Warmiński Jarmark Świąteczny. Dzień drugi

V Warmiński Jarmark Świąteczny. Dzień drugi

Piątek (13 grudnia) to drugi dzień Warmińskiego Jarmarku Świątecznego odbywającego się na Starym Mieście w Olsztynie. To kolejny dzień zabawy w świątecznej atmosferze, pełnej wrażeń, emocji i atrakcji.

Podczas drugiego dnia mieszkańcy Olsztyna jaki i przyjezdni mogli podziwiać ogród lodowych rzeźb, iluminacje świetlne na staromiejskich kamienicach i pokazy wideo mappingu na murach Wysokiej Bramy. Starówkę wypełniły świątecznie przystrojone stragany i wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi.

Na scenie Warmińskiego Jarmarku Świątecznego pojawiły się zespoły folklorystyczne „Dybzaki”, a także zespół z Obwodu Kaliningradzkiego. Nie zabrakło również spotkania ze świętym Mikołajem, który rozdawał dzieciom prezenty w zamian za zadane pytanie, zaśpiewaną piosenkę lub wierszyk. Na zakończenie dnia odbyło się kolędowanie z Radiem Olsztyn.
Materiał filmowy z drugiego dnia Warmińskiego Jarmarku Świątecznego – Olsztyn 13.12.2013 r.

 >>> PROGRAM V WARMIŃSKIEGO JARMARKU ŚWIĄTECZNEGO <<<

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Unijny Certyfikat COVID już w aplikacji mObywatel

Już dziś w aplikacji mObywatel dostępny jest Unijny