V Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

V Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa

5-swieto-sera

W dniach 16-17 września br. o godz. 10:00. w Hotelu Omega odbędzie się V Ogólnopolskie Święto Sera – Festiwal Serów i Twarogów Polskiego Mleczarstwa. Wstęp wolny.

Organizatorzy podejmując się już po raz piąty organizacji festiwalu pragną, aby konsumenci serów i twarogów oraz ich producenci olsztyński wrzesień kojarzyli z nowymi propozycjami asortymentowymi oraz nowymi odkryciami smakowymi, ta impreza była miejscem rodzinnych spotkań, przy udziale najszlachetniejszych wyrobów mleczarskich.

Na tegorocznym festiwalu zaprezentuje się ok. 30 wystawców – najlepszych krajowych producentów serów i twarogów oraz firm pracujących na rzecz mleczarstwa. Impreza objęta jest patronatem honorowym Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marka Brzezina, Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza oraz JM Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prof. dr hab. inż. Ryszarda Góreckiego.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1856316534683488

program-5-swieto-sera

 

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Podpisano umowę na dostawę do Olsztyna nowych tramwajów

 Dziś (18 lipca) w Urzędzie Miasta została podpisana