V Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

V Festiwal Smaków Food Trucków w Olsztynie

fest-smakow-food-truckow

W dniach 29-30 września w Olsztynie odbędzie się V edycja Festiwalu Smaków Food Trucków.

Najsmaczniejszy festiwal w Polsce wraca do Olsztyna. Food trucki z całej Polski, kuchnie świata, autorskie dania i niecodzienne smaki. Do tego wiele atrakcji dodatkowych, w tym pokazy iluzji w wykonaniu Pana Ząbka znanego z wielu programów telewizyjnych i rozrywkowych.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw.

W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich, dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie.

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:
– strefa dla dzieci,
– strefa chilloutu – muzyka, leżaczki,
– zawody kulinarne z nagrodami,
– gra terenowa z nagrodami,
– oraz gwiazda programu, mistrz iluzji Pan Ząbek.

Data: 29 i 30 września
Miejsce: parking przy CH Olsztyn Carrefour (ul. Krasickiego 1b)

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”, inspirowanego kulturą i smakami różnych krajów świata. Więcej informacji na www.festiwalsmaku.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Komunikacja miejska w Boże Ciało

ZDZiT w Olsztynie informuje, że w dniu 20.06.2019