V Bieg Uniwersytecki

V Bieg Uniwersytecki

5-bieg-uniwersytecki

Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Klub Sportowy AZS UWM Olsztyn zapraszają do udziału w V Biegu Uniwersyteckim, który odbędzie się 9 czerwca w Kortowie.

Długość trasy to 10 km. Rejestracja trwa do 5 czerwca. Kwota wpisowego w tym roku wynosi 30 zł. Pakiet startowy obejmuje m.in.: koszulkę, pamiątkowy medal, posiłek i gadżety. Podczas wydarzenia, które tradycyjnie odbędzie się w malowniczym miasteczku studenckim Kortowie każdy będzie mógł skorzystać z darmowych konsultacji z najlepszymi olsztyńskimi fizjoterapeutami.

Trasa 5 Biegu Uniwersyteckiego

5-bieg-uniwersytecki-trasa

Zaplanowano także atrakcje dla najmłodszych – Festiwal Lekkiej Atletyki oraz bieg dla dzieci, który odbędzie się na dystansie 400m pół godziny przed startem biegu głównego. Zapisy zawodników odbywają się na miejscu przed startem. (Nie stosuje się kategoryzacji zawodników i nie ma górnego ani dolnego limitu wiekowego. Bieg bez pomiaru czasu. Celem tego biegu jest dobra zabawa dzieci z odrobiną sportowej rywalizacji. Z dzieckiem może biec rodzic, opiekun, osoba towarzysząca w formie „pomocy”. Udział dziecka w biegu jest bezpłatny. Na mecie dla każdego przewidziany jest pamiątkowy gadżet).

W biegu wystartować może maksymalnie 500 osób.

Rejestracja odbywa się internetowo poprzez stronę superczas.pl/bieguniwersytecki2018

Szczegółowe informacje o biegu: www.bieguniwersytecki.uwm.edu.pl

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Meteorolodzy ostrzegają przed silnym wiatrem, możliwe burze

Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku wydało dla