Uwaga kierowcy. W poniedziałek zamkną ulicę Budowlaną

Uwaga kierowcy. W poniedziałek zamkną ulicę Budowlaną

- Kategoria: Wiadomości
0

zamkniecie-budowlanej1

W związku z kolejnym etapem prac przy przebudowie ulicy Towarowej, w poniedziałek (19 czerwca) zamknięta zostanie ul. Budowlana.

Na początku przyszłego tygodnia wykonawca rozpoczyna kolejny etap prac przy przebudowie ulicy Towarowej w Olsztynie. Wiążą się z tym zmiany w organizacji ruchu. W poniedziałek (19 czerwca) zamknięta zostanie ul. Budowlana. Pojazdy zostaną przekierowane na ul. Cementową.

– Od ul. Budowlanej można będzie pojechać nowym odcinkiem ul. Towarowej do ul. Cementowej – mówi kierownik Jednostki Realizującej Projekt VI, Jarosław Krzemieniewski. – Następnie ul. Cementową można będzie dotrzeć do ul. Lubelskiej. Na skrzyżowaniu ul. Cementowej z ul. Lubelską powstanie sygnalizacja świetlna. Dodatkowo ustawione zostanie pełne tymczasowe oznakowanie.

Zamknięcie ul. Budowlanej związane jest z budową zbiornika retencyjnego oraz z przebudową istniejącej infrastruktury podziemnej. Przyśpieszy to tempo prac oraz ułatwi wykonawcy wykonywanie robót. Planowo odcinek będzie zamknięty do końca bieżącego roku.

Przypominamy, że prace trwają także na całym odcinku od ul. Leonharda do ul. Budowlanej, co wiąże się z ograniczeniami w ruchu m.in. zwężeniem jezdni do dwóch pasów.

zamkniecie-budowlanej

Źródło: ZDZiT /UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Koronawirus: 33 nowe zachorowania w woj. warmińsko-mazurskim. To kolejny rekord

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś (12.08) o 715 nowych