Utrudnienia w okolicach Wójtowa

Utrudnienia w okolicach Wójtowa

- Kategoria: Wiadomości
0

fot. Twitter/GDDKiA w olsztyniefot. Twitter/GDDKiA w olsztynie

Wykonawca drugiego odcinka obwodnicy Olsztyna informuje, że w dniach 06-07.12.2018 r. (czwartek-piątek) planowany jest montaż ekranów akustycznych na drodze DK16 przy skrzyżowaniu z Wójtowem.

W trakcie prowadzenia robót obowiązywał będzie ruch wahadłowy. Utrudnienia pojawią w godzinach 6:00-16:00.

Budowana obwodnica Olsztyna w ciągu drogi ekspresowej S51 (Zadanie  nr 2: od km ok. 10+000 do opracowania w km ok. 24+701 (za węzłem Olsztyn-Wschód)) wraz z połączeniem z istniejącą dk 16 w km projektowym obwodnicy 26+040 ) ma zostać oddana do użytku pod koniec tego roku.

Będzie obejściem miasta od węzła Olsztyn Południe do węzła Olsztyn Wschód. Droga zlokalizowana będzie na terenie Olsztyna i gmin Stawiguda, Purda, Barczewo i ominie miasto od południowego wschodu. Przebiegać będzie od drogi S51 w sąsiedztwie miejscowości Tomaszkowo poprzez okolice miejscowości Bartążek, Szczęsne, Klebark Mały do drogi nr 16 na wysokości ogródków działkowych na Wójtowej Roli.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Ostrzelał samochód z wiatrówki, bo był źle zaparkowany

Kryminalni z Morąga zatrzymali 23 – latka, który