Utrudnienia na ul. Partyzantów

Utrudnienia na ul. Partyzantów

- Kategoria: Wiadomości
0

roboty-drogowe

W związku z wylaniem ostatniej, ścieralnej warstwy asfaltu, wjazd i wyjazd z ul. Partyzantów mogą być utrudnione lub niemożliwe. Prace będą przeprowadzane od poniedziałku do piątku (15-19.04.).

Prace będą prowadzone na całej długości jezdni, od Ronda Bema do 1 Maja. W związku z tym na całej ulicy Partyzantów będzie wprowadzona nowa, tymczasowa organizacja ruchu. Może to spowodować, że przejazd przez tę ulicę oraz dojazd do posesji na ul. Partyzantów będzie utrudniony bądź niemożliwy.

Na potrzeby ułożenia warstwy ścieralnej na ul. Partyzantów etapowo zostaną wyłączone z ruchu odcinki:

W I etapie – między ul. 1 Maja a ul. Samulowskiego;

W II etapie – między ul. Samulowskiego a ul. Mazurską;

W II etapie – między ul. Mazurską a ul. Kajki;

W IV etapie – między ul. Kajki a rondem Bema

Zmiany organizacji ruchu:

Schemat 1. Wyłączenie pasa ruchu na rondzie Bema z możliwym ręcznym kierowaniem ruchem na czas układania warstwy ścieralnej na ul. Partyzantów w dniu 17.04.2019r.

rys-1

Schemat 2. Objazd na czas układania warstwy ścieralnej na skrzyżowaniu ul. 1 Maja z ul. Partyzantów. Za skrzyżowaniem ul. 1 Maja z ul. Mrongowiusza obowiązywać będzie zakaz ruchu z wyłączeniem dojazdu do posesji przy ul. 1 Maja 3. Objazd w kierunku ul. Artyleryjskiej przebiegać będzie ul. Ratuszową, Curie-Skłodowskiej. Przez rozebraną wyspę na ul. Partyzantów kierujący powrócą na dotychczasowy tor jazdy. Objazd w kierunku ul. 1 Maja przebiegać będzie ul. Ratuszową, Curie-Skłodowskiej. Objazd będzie obowiązywał w godzinach między 23:00 a 5:00.

rys2

Wprowadzony zostaje zakaz parkowania wzdłuż całego odcinka ul. Partyzantów na czas sprzątania nawierzchni pod ułożenie warstwy ścieralnej pod rygorem odholowania.

Źródło: UM Olsztyna

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Zobacz również

Olsztyn Run Hau 2019 – charytatywny bieg dla psiaków z olsztyńskiego schroniska

7 lipca 2019 r. odbędzie się charytatywny bieg