Urodzinowy „Bieg na sześć łap”

Urodzinowy „Bieg na sześć łap”

bieg-6-lap

Akcja „Bieg na sześć łap” kończy cztery lata. W związku z tak radosnym wydarzeniem już w najbliższą sobotę odbędzie się urodzinowe spotkanie z psiakami z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt.

W sobotę (25 lutego) „Bieg na 6 łap” będzie obchodzić swoje czwarte urodziny. Zapisy na biegi z psami są już zakończone ale można wybrać sobie spacer z psiakiem, na który nie trzeba się zapisywać. Wystarczy odwiedzić Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie podczas urodzinowego „Biegu na sześć łap” i zaprosić kompana na leśne ścieżki.

Uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegową licząca 5 km (dla psiaków, które uwielbiają tę formę aktywności) oraz spacerową liczącą 2 km (dla psów, których kondycja i stan zdrowia pozwalają na radosne pokonanie właśnie tego odcinka). Po zakończeniu biegu oraz spacerów w sali edukacyjnej odbędzie uroczyste odśpiewanie „Sto lat” ze świeczkami na torcie.

Strat o godz. 10:00 w schronisku dla zwierząt przy ul. Turystycznej 2 w Olsztynie. Więcej informacji TUTAJ.

Przypomnijmy, że „Bieg na sześć łap” jest inicjatywą zapoczątkowaną w Olsztynie 23 lutego 2013 roku przez Monikę Dąbrowską. Od tamtej pory biegacze o różnym stopniu zaawansowania regularnie uprawiają jogging w towarzystwie podopiecznych z olsztyńskiego Schroniska dla Zwierząt. Akcja przyjęła się nie tylko w Olsztynie, ale również w 35 miastach w Polsce.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja oraz wydawca serwisu Wiadomosci.Olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Zobacz również

Policjanci zlikwidowali plantację i zabezpieczyli ponad 300 krzaków marihuany

Drobiazgowa praca operacyjna mrągowskich policjantów przyniosła efekty w